Misyonumuz nereye giderseniz gidin kaliteli kahve içmenizi sağlamak. Espressoturca, tutkulu insanlar tarafından tutkulu insanlar tarafından yapılır ve özenle seçilmiş, mükemmel kavrulmuş kahve çekirdeği, cesur, oldukça kafeinli bir kahve karışımı oluşturur. Bu, şimdiye kadar deneyeceğiniz en keyifli kahve olacak. Şimdiden afiyet olsun.

ÖZEL HARMAN

%100 Arabica


Klasik kahve yıkama işlemi. Meyveler elle toplanır ve istasyona özel bir boru hattıyla ulaştırılır. Daha sonra, 36 saat boyunca suda birikme ve fermentasyon. Parmen içindeki kahve 15 ila 20 gün arasında parabolik kurutucularda (Kolombiya'da marquesina olarak adlandırılır) kurutulur.

Tane işleminden sonra, taneler manuel olarak sıralanır ve kusurlar için seçilir. Nariño bölgesinden kahve genellikle çok temiz, hafif gövdelidir. Sulu asitlik ve parlak meyve karakteriyle ayırt edilir. Daha sonra kavrulur ve paketlenir.BARİSTA AKSESUARLARI

Özel ve Sıradışı


 

Ekibimiz, sürekli mükemmel bir kahve yapmanıza yardımcı olacak yeni ve heyecan verici ürünler için pazarda arama yapan genç ve yetenekli bireylerden oluşan bir gruptur. En yüksek kaliteye, yüksek güvenilirliğe ve mükemmel müşteri desteğine odaklanıyoruz. Ürünlerimizi görmek için mağazamıza göz atın ve herhangi bir bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin .